REALITNÍ MAKLÉŘ LUKÁŠ DULAVA

REALITNÍ SLUŽBY RYCHLE, BEZPEČNĚ A FÉROVĚ


Realitní makléř Lukáš Dulava

Prodej nemovitosti rychle a bezpečně


Nejsnadnější cesta jak prodat Vaši nemovitost

V případě, že máte záměr prodat nebo koupit nemovitost, budou pro Vás důležité faktory času, bezpečného prodeje či nákupu a dosažené ceny. Zajistím pro Vás komplexní prodejní i nákupní servis na základě Vašich potřeb a přání, to vše v požadovaném čase a za nejvýhodnější cenu.

Realitní makléř Lukáš Dulava

Odhad nemovitosti zdarma


Pro vlastníky poskytujeme odhad tržní ceny nemovitosti zdarma

Pokud se rozhodnete prodat Vaši nemovitost, jistě Vás bude zajímat její aktuální tržní hodnota. Tato služba je pro vlastníky nemovitostí zcela zdarma. Ke stanovení tržní ceny nemovitosti využíváme veřejná data a vlastní databázi uskutečněných prodejů. Ve stanovení ceny jsme schopni zohlednit stav nemovitosti, lokalitu i dobu prodeje.

Realitní makléř Lukáš Dulava

Nadstandardní služby


Klientům nabízíme další služby spojené s nákupem, prodejem nebo pronájmem nemovitostí. Naším cílem je klientům poskytnout vždy službu nad rámec koupě nebo prodeje nemovitosti jako přidanou hodnotu.

Zastupování klientů na straně prodávajícího, kupujícího či pronajímatele a nájemce u složitých případů

Jedná se především o prodej nemovitostí v rámci exekučního řízení, prodej nemovitostí v majetku obchodních společností, prodej nemovitostí v podílovém spoluvlastnictví.

Zajištění prodeje nebo nákupu nemovitostí v rámci sítě RE/MAX Europe

Prioritně v České republice a na Slovensku, včetně dalších zemí EU.

Odhady tržní ceny

Vypracování odhadu tržní ceny nemovitosti, odhady pro dědická řízení a darovací smlouvy, zajištění odhadu pro finanční úřad.

Homestaging & Photostaging a Videoprohlídky

Profesionální aranže nemovitostí pro focení profesionálním fotografem & vizualizace nového designu nemovitosti pro kupujícího. Natočení krátkého prezentačního videa nemovitosti.

Úschova kupní ceny

Garantovaná úschova peněžních prostředků v akreditované advokátní kanceláři.

Výkup nemovitostí

Realizujeme výkup nemovitostí, v případě potřeby rychlého prodeje.

Aukce nemovitostí

Zajišťuji prodej nemovitosti formou aukce – jedná se o prodej formou nabídek vedoucí k dosažení nejvyšší ceny.

Správa nemovitostí

Poskytuji služby v oblasti správy nemovitostí a aktiv pro soukromé vlastníky i firmy.

Daňová problematika

Nabízím základní poradenství a zpracování administrativy pro klienty při všech realitních transakcích, především v oblasti dani z nemovitosti, dani z příjmu a dani z nabytí nemovitosti.

RX Finance – Hypotéka RE/MAX

Nabízím finanční služby hypotečního centra RE/MAX. V závislosti na typu nemovitosti a Vašich potřebách najdeme nejoptimálnější způsob financování koupě nemovitosti. Naši hypoteční makléři Vám poskytnou veškerý servis vedoucí k dosažení nejvýhodnějších podmínek, včetně výrazné úspory času spojené s administrativou.